Microsoft все ще не закрила лазівку для безкоштовного отримання Windows 10

Передбачається, що компанія зробила це навмисно

Нагадаємо, що вже з 14 січня наступного року корпорація Microsoft може зупинити підтримку операційної системи Windows 7. Передбачається, що для того, щоб перейти з Windows 7 на Windows 10 користувачам необхідно віддати 120 доларів, однак існує спосіб обходу платежу.

За словами користувачів, які вже скористалися лазівкою безкоштовного отримання нової операційної системи, при оновленні комп’ютера із застосуванням Media Creation Tool, активація установки Windows 10 з наявним ключем пройде абсолютно безпроблемно. Відзначається, що даний спосіб функціонує лише для раніше активованих Windows 7, 8 або 8.1 і тільки для “Оновлення на місці”, однак не спрацює при чистій установці Windows 10. Таким чином, для безоплатного поновлення необхідно після завантаження Media Creation Tool вибрати опцію “Оновити цей комп’ютер зараз “замість” Створити інсталяційний носій”.

Один з користувачів Reddit, який назвав себе співробітником Microsoft, заявив, що компанія навмисно залишила можливість безкоштовного оновлення, що є просто рекламним прийомом, додавши, що лазівкою користуються вже протягом декількох років.

Джерело MsPowerUser
Не пропустіть