Microsoft вбудувала в браузер гру, яка запускається, коли немає інтернету

Підтримується управління клавіатурою, мишею, геймпадом або пальцями на сенсорному екрані

Компанія Microsoft додала у свій браузер Edge гру Surf. Вона дозволяє користувачам «вбити час», коли немає підключення до мережі.

Surf – перероблена версія класичної гри SkiFree, випущеної на Windows у 1991 році. Як і в оригіналі, герою потрібно кататися по воді на дошці, уникаючи перешкоди, збираючи сердечка для відновлення життів і блискавки для збільшення швидкості. Втім, є і нововведення: в Surf користувач може обрати стать і расу героя або покататися за ніндзя-кота, талісмана Windows 10. У грі кілька режимів (прискорене проходження, зигзаг, нескінченний режим, знижена швидкість і підсвічування перешкод). Підтримується управління клавіатурою, мишею, геймпадом або пальцями на сенсорному екрані.

Гра Surf доступна в оновленій версії браузера Edge. Для її запуску потрібно ввести в адресному рядку edge://surf. Вона з’явилася в Edge ще в листопаді 2019 року, але лише в якості «пасхалки» – тоді користувачам було необхідно розгадати загадку, щоб запустити її.

Очевидно, що Microsoft запозичила ідею вмонтувати гру в браузер у Google. У Chrome, як відомо, є нескінченна гра з динозавром, яка теж стає доступна, коли на комп’ютері немає інтернету.Не пропустіть