Microsoft розробляє новий ШІ-апскейлер для підвищення якості графіки в Windows 11

У версії Windows 11 24H2, яка вийде в цьому році, Microsoft обіцяє важливе оновлення. Наразі ми знаємо, що розробники працюють над функцією надвисокої роздільної здатності (ШІ), яка дозволить підтримуваним іграм працювати більш плавно з покращеною деталізацією.

Користувач платформи X PhantomOcean3 виявив цю функцію в тестовій версії Windows 11. Це свідчить про те, що Microsoft активно розробляє новий ШІ-апскейлер. Хоча деталі роботи цієї технології ще не відомі, є припущення, що вона буде схожа на Radeon Super Resolution (RSR) від AMD, що базується на драйверах та працює з будь-яким обладнанням.

За даними The Verge, Microsoft також працює над покращеним управлінням кольором для Windows 11, що дозволить змінювати колірні профілі та значення за замовчуванням.

Наразі нововведення можна увімкнути за допомогою ViveTool, але це ще не фінальний варіант. Це сміливий крок з боку Microsoft, який може підвищити якість графіки у багатьох іграх, особливо тих, які не підтримують інші технології масштабування, такі як FSR або DLSS.

Джерело The Verge

Не пропустіть