Microsoft робить браузер Edge швидшим… поки що – в одному конкретному меню

Роздутість браузера вже давно стала проблемою, але зараз Microsoft робить щось для її вирішення, і не шляхом зменшення функцій, а шляхом пришвидшення роботи. Компанія працює над тим, щоб зробити користувацький інтерфейс Edge більш чуйним, починаючи з меню «Основні функції браузера».

Це меню, яке відображає інформацію про продуктивність Edge, тепер працює на 42% швидше завдяки переходу на архітектуру WebUI 2.0. Ви можете побачити, наскільки швидше завантажується меню Browser Essentials на WebUI 2.0 у порівнянні з React і WebUI з Javascript у відео нижче. Microsoft стверджує, що меню завантажується на 76% швидше на пристроях без твердотільного накопичувача або з менш ніж 8 ГБ оперативної пам’яті.

Крім того, у 124-й збірці корпорація Майкрософт прискорила роботу меню «Вибране» в Edge на 40 відсотків. Функції історії, завантажень та гаманця Edge також отримають оновлення WebUI 2.0.

Корпорація Майкрософт заявляє, що створила WebUI 2.0 після того, як виявила, що багато компонентів Edge використовують «занадто великі» пакети коду. WebUI 2.0 змінює ситуацію, зменшуючи ці пакети й використовуючи «більш модульну» архітектуру. «Тепер ми покладаємося на репозиторій вебкомпонентів, які налаштовані на продуктивність на сучасних вебрушіях», – кажуть у Microsoft.

Ті користувачі, які віддають перевагу використанню Edge, а не інших браузерів, мають оцінити приріст швидкості. Але з інтеграцією Copilot і горою інших інструментів, які Microsoft запхала в бічну панель, він може втратити деякі функції, щоб зробити роботу з ним такою ж плавною, як раніше.

Джерело The Verge

Не пропустіть