Microsoft прийняла рішення назавжди відмовитися від Windows (Відео)

Компанія пішла на крок, якого від неї ніхто не чекав. Він, як вважаємо ми, говорить про те, що було прийнято рішення про поступово відмову не тільки від десятої «вінди», а й від усієї лінійки Windows. Відмовитися від такого бренду розробники, найімовірніше, вирішили через його погану репутацію. У глобальній мережі безліч негативних відгуків про Windows 10 і її більш ранніх версіях. Це програмне забезпечення є вкрай складним з точки зору освоєння, в самі невідповідні моменти воно може виходити з ладу, а ще, крім усього іншого, існує велика частка ймовірності того, що електронний пристрій в якийсь момент часу підчепить вірус. Лічені години тому американська корпорація Microsoft повідомила про те, що вона вирішила перейменувати свій фірмовий антивірус, а нічого такого ніхто звичайно ж не очікував.

Так, зокрема, американська корпорація вирішила використання найменування «Захисник Microsoft», тоді як в даний час він називається «Захисник Windows». Подібним чином, що цілком собі очевидно, розробники намагаються поступово відмовитися від використання бренди, існуючого на ринку вже більше двох десятків років. Реліз нового ПЗ трапиться навесні 2020 року, проте учасники програми раннього доступу Windows Insider зможуть отримати доступ до такого додатку на кілька місяців раніше, можливо вже навіть в кінці нинішнього року. Разом зі зміною назви творці нового антивіруса хочуть також додати в нього нові можливості.

Додаток під назвою Microsoft Defender виявиться безкоштовним, і воно буде прямо «з коробки» вбудовано в операційну систему Windows 10 версії 19H2, а також більш нові. Потрібно лише дочекатися, коли відбудеться реліз нового програмного забезпечення, після чого можна буде робити висновки про ефективність такого ПО. Ще в 2018 році публікувалася інформація про те, що «Захисник Windows» не здатний відсікати приблизно 40% від загального числа загроз, що виходять з інформаційного простору. Фактично це означає, що таку систему захисту можна обійти з дуже високою часткою ймовірності.

Джерело itechua.com

Не пропустіть