Microsoft прослуховує користувачів, але тепер попереджає про це і дозволяє видаляти свої дані

Компанія Microsoft найняла підрядників для прослуховування аудіодзвінків Skype і голосових команд Cortana, про це повідомило видання Motherboard. Також була оновлена політика конфіденційності, в якій з’явилася згадка можливості прослуховування записів.

Це сталося відразу після того, як Motherboard виявило факт прослуховування підрядниками аудіодзвінків і голосових команд. Нагадаємо, порівняно недавно на аналогічному інциденті попалися Apple, Google і Facebook, які відразу після цього припинили передачу даних користувача третім особам.

«Ми зрозуміли, ґрунтуючись на недавно піднятих питаннях, що нам відразу потрібно було вказати на можливість перегляду або прослуховування того, чи іншого контенту», – заявив представник Microsoft.

Раніше в політиці конфіденційності Microsoft і в розділі поширених запитань Skype Translator відсутнє повідомлення про те, що працівники компанії або підрядники можуть прослуховувати фрагменти аудіодзвінків або голосових команд з метою поліпшення сервісу. За це компанію критикували експерти з конфіденційності. Тепер в політиці міститься згадка про те, що обробка персональних даних в цілях поліпшення може включати автоматичні і ручні методи.

У розділі поширених запитань Skype Translator з’явилася інформація про те, що підрядники або працівники компанії можуть розшифровувати фрагменти аудіозаписів з урахуванням процедур, розроблених для захисту конфіденційності користувачів, включаючи заходи по знеособленню даних і угоди про нерозголошення. Крім цього Microsoft дозволяє користувачам видаляти аудіозаписи за допомогою спеціального онлайн-інструменту.

У той час як інші технологічні гіганти призупинили свої програми прослуховування і розшифровки з залученням підрядників, Microsoft повідомляє, що з метою поліпшення якості продовжить використовувати послуги третіх осіб для цих цілей.


Не пропустіть