Microsoft представила «розумний» пошуковик Bing із чат-ботом

Microsoft у рамках спеціальної презентації для преси представила «новий Bing» — це пошуковик, який підтримує 100 мов і працює в парі зі штучним інтелектом нового покоління на базі ChatGPT. За заявою розробників, такий дует дозволить «надавати повні відповіді на реальні запитання користувачів».

Користувачі зможуть спілкуватися в Bing, як у ChatGPT, ставлячи запитання та отримуючи відповіді природною мовою. Буде доступно кілька режимів видачі: в одному з них традиційні результати пошуку будуть виводитися поряд з анотаціями ШІ, а інший режим дозволить спілкуватися безпосередньо з чат-ботом Bing в інтерфейсі чату.

На презентації було продемонстровано багато прикладів такої взаємодії. В одному з них систему запитали «куди злітати на річницю у вересні, щоб політ із лондонського аеропорту Хітроу зайняв не більше трьох годин». Чат-бот описав ряд варіантів разом із коментарями та посиланнями на джерела для отримання додаткової інформації.

На відміну від ChatGPT новий Bing може отримувати новини про останні події з Мережі. Це дозволяє йому використовувати найактуальнішу інформацію та пропонувати максимально релевантні відповіді.

Microsoft заявляє, що всі ці функції ШІ базуються на оновленій версії GPT 3.5, мовної моделі OpenAI, яка підтримує ChatGPT. Система називається «Модель Прометея» (Prometheus Model) і, за словами розробників, вона набагато потужніша, ніж GPT 3.5, і краще відповідає на пошукові запити з актуальною інформацією.

Новий Bing доступний за посиланням bing.com/new, але лише для обмеженого попереднього перегляду і лише у США. Користувачі інших країн поки що можуть приєднатися до списку очікування. Згодом новий пошук можна буде використовувати у браузері Microsoft Edge. Чат-бот там відкриватиметься у вигляді окремої бічної панелі.


Не пропустіть