Microsoft позбавила Windows 10 ще однієї функції

Однак її відсутність не повинна викликати проблеми.

Microsoft дозволяє користувачам завантажувати, встановлювати або оновлювати драйвери в Windows 10 декількома способами. Оновити драйвер пристрою можна вручну, зокрема, за допомогою Диспетчера пристроїв, служби Windows Update і інструментів, які надають виробники пристроїв. Нове оновлення системи позбавляє користувачів однієї з цих функцій.

Починаючи із збірки 19041.423, десктопна ОС позбавляється функції автоматичного апдейта драйверів через інтернет. Тепер встановити нові версії програмного забезпечення для своїх комплектуючих через Диспетчер пристроїв можна лише в тому випадку, якщо вони були попередньо завантажені на жорсткий диск комп’ютера. Windows 10 Build 19041.423 також блокує підключення Диспетчера пристроїв до серверів Microsoft або Інтернету.

Представники компанії не прокоментували зміни — за даними мережевих джерел, це було зроблено для зниження кількості неполадок, викликаних несумісністю поточної версії драйвера з встановленим обладнанням. Відзначимо, що для більшості користувачів ця зміна не повинна викликати проблеми.

Джерело windowslatest
Не пропустіть