Microsoft поступово спускає на гальмах свою ШІ-функцію Recall через негативну реакцію

На початку цього місяця компанія Microsoft потрапила в заголовки завдяки функції Recall для майбутніх ПК Copilot Plus. Ця функція, яка постійно робить скріншоти вашої системи Windows, щоб ви могли переглянути свої минулі дії, має багато проблем з точки зору конфіденційності та безпеки.

Минулого тижня Microsoft вже представила кілька змін у Recall у світлі цих проблем, але, схоже, цього недостатньо. Тепер виробник Windows оголосив, що Windows Recall не буде доступною для широкого загалу після запуску ПК Copilot Plus 18 червня.

Компанія зробила це оголошення у своєму блозі Windows Blog:

Відтепер відкликання перейде від попереднього перегляду, широко доступного для ПК Copilot Plus 18 червня 2024 року, до попереднього перегляду, доступного спочатку в Програмі для інсайдерів Windows (WIP) протягом найближчих тижнів. Отримавши відгуки про Recall від нашої спільноти інсайдерів Windows, як ми зазвичай робимо, ми плануємо зробити Recall (попередню версію) доступною для всіх комп’ютерів Copilot Plus найближчим часом.

Цікаво відзначити, що корпорація Майкрософт не називає точної дати, коли Recall стане доступною в програмі для інсайдерів. Це не так вже й погано, оскільки це свідчить про те, що компанія планує не поспішати з широким тестуванням і налаштуванням функції, а не поспішати з датою релізу – це саме те, що вона повинна була зробити в першу чергу.

Досвід роботи з Recall серед експертів та ентузіастів показав, що функція була дуже недопрацьованою з самого початку. Тож затримка релізу була б корисною, навіть якби не було жодних серйозних проблем з конфіденційністю чи безпекою.

У будь-якому випадку, цю сагу, ймовірно, можна було б пом’якшити, якби компанія не звільнила тисячі тестувальників десять років тому на користь того, щоб зробити клієнтів своїми тестувальниками за допомогою програми Insider.

Джерело Android Authoruty

Не пропустіть