Microsoft почала позбавлятися від стандартного браузера Edge в Windows 10

Компанія Microsoft зараз щосили трудиться над новою версією браузера Edge, яка заснована на движку Chromium. Розробник Рафаель Рівера (Rafael Rivera) виявив в останній тестовій збірці Windows 10 під номером 18936, софтверний гігант вже почав підготовку до того, щоб позбутися від старої-доброї версії Edge.

Судячи з усього, поки Microsoft не збирається зовсім прибирати старий Edge з операційної системи. Він буде просто прихованим в списку додатків. На повний перехід на новий браузер піде деякий час. Більшість додатків з офіційного магазину поки посилаються на поточну публічну версію Edge.

Як очікується, нова версія Edge на базі Chromium стане частиною Windows 10 з релізом весняного оновлення, поки відомого як 20H1. У весняному оновленні він почне використовуватися як браузер за замовчуванням. Таким чином, тестування Edge на базі Chromium має бути закінчено якраз до виходу нового Windows 10 навесні.

«Бойова готовність» Windows 10 20H1 очікується в березні 2020 року, а поширення звичайним користувачам повинно початися в квітні і травні.


Не пропустіть