Microsoft назвала Edge “найкращим браузером для геймерів”

Компанії Microsoft вдалося збільшити відсоток браузера Edge на ринку до 10 відсотків, що свідчить про те, що користувачі почали частіше надавати перевагу новому браузеру Microsoft. Зараз у Microsoft назвали Edge “найкращим браузером для геймерів”, а також розповіли про фішки, які роблять його найкращим.

У Microsoft додали нову домашню сторінку, яка повністю присвячена геймінгу. Мова йде про новини, гайди, прямі трансляції, хайлайти турнірів та багато іншого. Є інтеграція з Xbox, і якщо користувач увійшов у обліковий запис Xbox, йому будуть пропонуватися ігри, у які він енщодано грав. При наявності підписки Xbox Game Pass Ultimate є можливість запуску ігор прямо у браузері.

Крім цього, компанія Microsoft розповіла про фішку Clarity Boost, яка була вперше презентована у Edge Canary в листопаді 2021 року. Завдяки цьому користувачам буде пропонуватися більш чітка якість зображення, що дозволить грати в ігри з кращою якістю зображення. Також є режим Productivity Mode, що мінімізує використання ресурсів браузером під час гри в ігри на ПК.


Джерело Gizchina

Не пропустіть