Microsoft готує велике оновлення Windows 11: функції, які очікували найбільше

Операційна система Windows 11 скоро оновиться і матиме кілька дуже класних функцій, про які говорили уже давно. Оновлення вийде в останньому кварталі року. Встановити його можна буде просто через пакет активації.

Що нового?

По-перше, у систему інтегрують персонального помічника на основі штучного інтелекту. Технологія Copilot уже наявна в офісних продуктах компанії.  Також буде новий Провідник. Він матиме модернізований зовнішній вигляд, а також матиме вкладки, як у браузері, та вибране.

Функція керування параметрами RGB-підсвічування Dynamic Lighting буде доступна просто із системи. Буде підтримка для усіх аксесуарів, зокрема, моніторів, клавіатур, мишей, навушників тощо.

Перевстановлювати ОС буде простіше. Достатньо буде скористатися пунктом “Усунення неполадок за допомогою Центру оновлення Windows”. Про це ми уже розповідали детальніше тут.

Microsoft Store також отримає ШІ-помічника, який пропонуватиме в Центрі застосунків різні додатки, аналізуватиме відгуки користувачів та коротко розповідатиме про програми. Також тут відображатиметься найнижча вартість програм.

З’явиться нативна підтримка архівів RAR, 7-ZIP, TAR, GZ і низки інших архіваторів. А “Термінал” із штучним інтелектом аналізуватиме помилки чи виконуватиме інші дії всередині консолі.

 

Джерело Microsoft

Не пропустіть