Microsoft дозволить вам вибирати, які програми в Windows 11 зможуть отримати доступ до генеративного ШІ

Корпорація Майкрософт отримала чимало докорів сумління після того, як її велика ставка на штучний інтелект була зустрінута негативною реакцією. Функція “Recall” стала катастрофою, що спричинила безліч проблем з безпекою тут і там. Але тепер, схоже, Microsoft хоче виправити ситуацію, дозволивши вам вибирати, які програми в Windows 11 можуть отримати доступ до генеративного ШІ в операційній системі.

Нещодавно редмондський технологічний гігант випустив Windows 11 Insider Preview Build 26236 для користувачів каналу Canary. Окрім очевидного підвищення продуктивності, кількох виправлень та магазину, інтегрованого з Microsoft Wallet, в додатку “Налаштування” було помічено нову опцію, пов’язану з генеративним ШІ.

Завдяки одному користувачу X (колишній Twitter) стало відомо, що нова підсторінка знаходиться в розділі “Конфіденційність і безпека” програми “Налаштування”. Ось як вона виглядає:

Крім того, схоже, що Microsoft все ще наполягає на виправленні помилок свого штучного інтелекту в Windows 11. У збірці 26236 також з’явилася нова функція “пошуку в Інтернеті” для Recall, яка досі прихована для деяких користувачів Canary. Вона працює майже так само, як функція Circle to Search на Android або Google Chrome, дозволяючи вам безпосередньо шукати в Інтернеті текст, захоплений на знімку.

Суперечлива функція Recall дозволяє шукати на комп’ютері все, що ви коли-небудь робили. Для цього вона періодично робить знімки, а потім ви можете перемотати їх назад і “пригадати” дії, які ви робили.

Microsoft стверджує, що програма працює локально, але з огляду на нещодавні проблеми з безпекою, в Інтернеті з’явилося багато клонів Recall. Один з них – OpenRecall, який, чесно кажучи, не надто привабливий у порівнянні з оригінальним Recall, але він чудово виконує свою роботу і навіть працює на Linux і macOS.

Джерело MSPowerUser

Не пропустіть