Microsoft анонсувала два планшета і ноутбук Surface Laptop 3

Всі три моделі заряджаються до 80% всього за годину.

Microsoft офіційно представила лінійку Surface 2019 року. До неї увійшли два нових гібридних планшета і повноцінний ноутбук в двох розмірах – чергова спроба Microsoft конкурувати з MacBook.

Surface Pro X

Новітній топовий планшет з 13-дюймовим дисплеєм і процесором Qualcomm працює на платформі Windows on ARM. Як і звичайні Surface Pro, це гібридна модель, яка замінює ноутбук при підключенні клавіатури. У новинки навіть жорсткий диск знімний – що рідкість не тільки для планшетів, але і для більшості ноутбуків.

У найтоншому місці його товщина становить всього 5,33 мм, а важить він всього 762 грами. Більш тонким став і стилус, що відбилося на його назві: тепер це Slim Surface Pen. Він заряджається в спеціальному лотку над клавіатурою.

Sufrace Pro X надійде в продаж 5 листопада за ціною 999 доларів.

Surface Pro 7

Цей гібрид ноутбука і планшета виглядає практично так само, як і торішня модель. Важлива зміна всього одна: додали USB-C, так що тепер можна обмінюватися файлами з нормальною швидкістю. Як і раніше, для роботи в режимі ноутбука потрібно підключити чохол-клавіатуру Type Cover.

Пристрій також сумісний з стилусом Surface Pen, за допомогою якого набагато зручніше малювати і редагувати документи і таблиці.

Новинку оцінили в 749 доларів і Microsoft вже відкрила передзамовлення. Зазвичай в комплект поставки Surface Pro не входить стилус і клавіатура, так що приготуйтеся до додаткових витрат, якщо вони вам потрібні.

Surface Laptop 3

Ноутбук Surface Laptop 3 доступний в 13,5- і 15-дюймовій модифікаціях: очевидно, що Microsoft в цьому році вирішила не розмінюватися на дрібниці і конкурувати відразу і з MacBook Air, і з MacBook Pro. Корпус пристрою алюмінієвий, а навколо клавіатури додали м’яке покриття софт-тач. Для прихильників класики буде версія і без покриття. Розмір тачпада збільшили для зручності роботи.

Новинку оснастили неназваним процесором Intel 10 покоління – повідомляється, що він «вдвічі потужніший», ніж в Surface Laptop 2 – і втричі потужніший, ніж MacBook Air. Відеокарта тут – чіп AMD Ryzen Surface Edition, «найпотужніша мобільна графіка від AMD», створена спільно з Microsoft.

До 80% Surface Laptop 3 заряджається всього годину, а від одного заряду зможе працювати цілий день. Аналогічна швидка зарядка доступна у всіх пристроях Surface, представлених сьогодні.

Вартість 13,5-дюймової моделі починається від 999 доларів, а 15-дюймової – від 1 199 доларів. Обидві надійдуть в продаж 22 жовтня.

Джерело Лайфхакер
Не пропустіть