Meta не може впоратись з дезінформацією кремля в соцмережах

У компанії Марка Цукерберга виявили, що вони не можуть впоратись з масовою дезінформацією, яку в Instagram та Facebook публікують члени мордорської держави.

Як би керівництво Meta не намагалося виправити ситуацію, поки що це не вдається. Протягом минулого місяця компанія неодноразово змінювала правила модерації контенту для росіян, українців та жителів Східної Європи. Потім вона взагалі перестала контролювати дотримання “правил щодо вмісту”. Про це стверджує видання The New York Times з посиланням на свої джерела.

Модератори просто не встигали слідкувати за зміною правил. Їм важко працювати, тому що модератору Meta відводиться 90 секунд на ухвалення рішення про порушення політики компанії.

Також у компанії Марга Цукерберга зіштовхнулися зі справжнім тиском зі сторони російської та української влад. Зокрема, російські співробітники Мета почали стирати місце роботи зі своїх профілів. А співробітники з України вимагали від керівництва компанії бути жорсткішими щодо прокремлівських організацій в інтернеті.

“Обставини в Україні швидко змінюються. Ми намагаємося передбачити всі наслідки та постійно переглядаємо наші правила, оскільки контекст постійно змінюється”, – каже президент з глобальних комунікацій Meta Нік Клегг.

У Meta підтверджують, що погано справляються з інформаційною війною та кажуть, що в найближчі тижні запровадять додаткові правила політики.


Джерело The New York Times

Не пропустіть