MediaTek візьметься за виробництво дешевого 5G-чіпа для Huawei

Смартфони з ними вийдуть не раніше 2020 року. Мабуть, фірмові чіпсети Huawei занадто дорогі для бюджетних пристроїв

Китайські інсайдери повідомили, що Huawei замовив у MediaTek дешевий 5G-чіп для фірмових смартфонів 2020 року. Можна сміливо припустити, що він потрібен виробнику з Піднебесної для випуску бюджетних пристроїв за якомога нижчою ціною — це здається єдиним логічним варіантом, оскільки у Huawei є свої чіпсети і, до того ж, корпорація є одним з лідерів в просуванні стільникового зв’язку п’ятого покоління.

На жаль, азіатські джерела не повідомили, який саме чіпсет Huawei замовив у MediaTek: 5G-модем або однокристальну систему на чіпі (процесор) з вбудованим модемом. Але вони розкрили кодову назву чіпсета – MT6885.

Якщо вірити свіжій інформації, Huawei зробив досить велике замовлення: генеральний директор MediaTek навіть особисто зустрівся з керівництвом компанії TSMC (одним з найбільших виробників напівпровідників) для обговорення подальшої співпраці.

Нагадаємо, в кінці травня 2019 року MediaTek представив свій перший процесор з інтегрованим 5G-модемом. Він побудований за 7-нанометровим техпроцесом і включає фірмовий модем MediaTek M70. Досі невідомо, коли цей чіпсет з’явиться в смартфонах — можливо, Huawei замовила саме його в свої майбутні бюджетні пристрої.


Не пропустіть