Mastercard дозволить купувати, продавати та зберігати криптовалюту

Представники платіжної системи Mastercard офіційно повідомили про майбутню інтеграцію криптовалютних платежів. Відповідно, в найближчому майбутньому всі партнери Mastercard (продавці, банки і не тільки) зможуть реалізувати платежі за допомогою криптовалюти у своїх власних продуктах — задля цього компанія уклала партнерську угоду з досить відомою криптовалютною платформою Bakkt.

За результатами цієї угоди користувачі Mastercard зможуть купувати, продавати та, природно, зберігати цифрові активи у вигляді криптовалюти на особистому рахунку.

Більше того, у Mastercard заявили, що вже працюють над можливістю реалізувати нову програму лояльності на основі криптовалюти – це дозволить партнерам платіжної системи нагороджувати своїх клієнтів за різні досягнення чи лояльність до продукту цифровими активами.

Наприклад, у компаній-сервісів (авіакомпанії, ресторани, готелі тощо) буде можливість переводити бонусні бали в біткоїни. Втім, це не основна мета компанії — Mastercard націлена радше на приватних клієнтів. Наприклад, платіжна система надаватиме користувачам можливість створювати біткоін-гаманці, які працюватимуть на платформі Bakkt — з них можна буде платити за товари та послуги, надсилати платежі та отримувати кошти.

При цьому будуть також кредитні та дебетові картки з можливістю отримувати кешбек у криптовалюті — враховуючи те, що на даний момент у світі використовується 2,8 мільярда карток Mastercard, можливість використовувати криптовалюту в новому форматі, ймовірно, буде дуже затребувана.

А для платформи Bakkt це не перше настільки велике партнерство, адже в жовтні поточного року компанія вже уклала схожу угоду з компанією Google — зараз користувачі можуть додавати в Google Pay свої криптовалютні карти для здійснення оплати товарів і послуг.

Не пропустіть