Marshall випустив навушники Major V з вражаючим часом роботи понад 100 годин, а також навушники Minor IV

Компанія Marshall представила дві нові бездротові аудіосистеми для любителів музики: навушники Major V та внутрішньоканальні навушники Minor IV. Обидва продукти розроблені з метою дозволити користувачам “насолоджуватися музикою швидше, сильніше і довше”.

Major V вирізняються вражаючими 100+ годинами бездротового відтворення на одному заряді, гарантуючи, що ви зможете насолоджуватися музикою протягом тривалого часу. Крім того, Major V має кнопку “M”, яка пропонує функції, що налаштовуються. Цю кнопку можна запрограмувати на налаштування еквалайзера, доступ до голосового асистента або навіть використовувати з Spotify Tap для зручного керування музикою.

Для з’єднання Major V використовує технологію Bluetooth LE (Low Energy). Ця технологія пропонує такі переваги, як покращена якість звуку, стабільніше з’єднання та більший радіус дії бездротового з’єднання, а також сприяє кращій синхронізації звуку. Для додаткової зручності Major V також підтримує бездротову зарядку.

Навушники-вкладиші Minor IV – це зручний і компактний варіант для прослуховування на ходу. Самі навушники можуть похвалитися 7-годинним часом роботи на одному заряді, а зарядний чохол, що входить до комплекту, збільшує загальний час прослуховування до більш ніж 30 годин. Minor IV заряджаються швидко: навушники досягають повного заряду всього за 1,1 години, а зарядний кейс – за 2 години. Як і Major V, Minor IV оснащені технологією Bluetooth LE і підтримують бездротову зарядку.

І Marshall Major V, і Minor IV доступні для попереднього замовлення вже зараз, а доставка розпочнеться 23 квітня. Вартість Major V становить 129 фунтів стерлінгів, а Minor IV – 119 фунтів стерлінгів.

Джерело GIZMOCHINA

Не пропустіть