Майбутня розкладачка Samsung Galaxy Z Flip 6 буде міцнішою за попередника та не матиме складок

Samsung Galaxy Z Flip 6 може отримати вкрай необхідне оновлення дисплея. Згідно з повідомленням корейського видання TheElec, Samsung застосує більш товсте скло Ultra Thin Glass (UTG) на складаному дисплеї Z Flip 6.

За чутками, товщина нового UTG становитиме 50 мікрон, порівняно з 30 мікрон у Z Flip 5. Таке збільшення товщини зробить складки на екрані менш помітними й підвищить загальну міцність дисплея.

Samsung дійсно попрацювала над своїм поточним складним екраном, щоб зробити складку на дисплеї менш помітною. Компанія перейшла від традиційного шарнірного механізму на попередній моделі до нового дизайну шарніра у вигляді краплі води для Flip 5.

Новий шарнір дозволив скласти дві половинки планшета, не створюючи великого навантаження на екран. У звіті Elec стверджується, що Z Flip 6 буде використовувати той самий шарнір, що і його попередник.

Однак, наступного року ітерація може побачити оновлення з новою структурою UTG та дизайном шарніра. Ці оновлення можуть ще більше мінімізувати складки та зробити рамки навколо дисплея тоншими.

Повертаючись до Flip 6, якщо повідомлення є точними, товстіший UTG може дозволити Samsung більш ефективно конкурувати з китайськими брендами, які вже багато років пропонують дисплеї без згинів на своїх складаних пристроях.

Окрім нового екрану, очікується, що Flip 6 отримає процесор Snapdragon 8 Gen 3, покращену основну камеру та більший акумулятор.

Очікується, що Samsung представить Galaxy Z Flip 6 разом з Fold 6 на заході Unpacked, який, за чутками, відбудеться десь у липні.

Джерело Gizmochina

Не пропустіть