Майбутній iPhone SE отримає абсолютно новий дизайн з підтримкою Dynamic Island

Apple так і не випустила наступника iPhone SE, який був анонсований на 2022 рік. Компанія випускає одну модель SE кожні два роки. Хоча існує ймовірність того, що наступне покоління iPhone SE може з’явитися вже цього року, конкретних витоків, які б підтверджували це, немає. Тим не менш, у мережу поступово просочуються деталі майбутньої моделі SE. Новий витік показує, що вона вийде з підтримкою Dynamic Island.

За словами витоку Маджин Бу (Majin Bu), дизайн iPhone SE може бути схожим на серію iPhone 16, запуск якої очікується у вересні цього року. Як і попередня модель, наступний iPhone SE, як очікується, матиме одну камеру на задній панелі.

Витік також стверджує, що майбутня модель SE матиме підтримку функції Dynamic Island. Він додав, що його розміри схожі на розміри iPhone XR, які становлять 150,9 x 75,7 x 8,3 мм.

Для порівняння, iPhone SE (2022) має розміри 138,4 x 67,3 x 7,3 мм. Хоча витік не згадував про це конкретно, схоже, що наступна модель SE матиме збільшений розмір дисплея і більшу батарею.

У грудні повідомлялося, що iPhone SE може мати акумулятор ємністю 3279 мАг. Інші витоки стверджували, що він матиме 6,1-дюймову OLED-панель, оснащену вирізом для камери TruthDepth для підтримки Face ID. Очікується, що він буде оснащений 48-мегапіксельною камерою на задній панелі, портом USB-C і кнопкою Action.

Джерело Majin Bu (@MajinBuOfficial)

Не пропустіть