Майбутній iPhone Plus може стати меншим

До виходу серії iPhone 16 ще кілька місяців, але ми вже можемо отримати перші натяки на плани Apple щодо iPhone 2025 року. За словами інсайдера Росса Янга (Ross Young), iPhone 17 Plus може мати менший розмір дисплея, ніж його попередники.

Наразі в серії iPhone 15 є iPhone 15 з 6,1-дюймовим дисплеєм, iPhone 15 Plus – 6,7 дюйма, а обидві моделі Pro – 6,1 і 6,7 дюйма відповідно.

Прогноз Янга, хоча і не містить точних вимірювань, передбачає, що розмір екрана iPhone 17 Plus може бути десь між стандартним iPhone 17 / iPhone 17 Pro і топовим iPhone 17 Pro Max.

Це не єдина зміна дисплея в серії iPhone 17. У попередніх повідомленнях стверджувалося, що Apple може оснастити всі моделі iPhone 17 OLED-панелями LTPO. Це потенційно дозволить стандартним iPhone і iPhone Plus нарешті отримати “ProMotion” – так Apple називає технологію оновлення зображення з частотою 120 Гц, яка наразі є ексклюзивною для моделей Pro.

У той час як серія iPhone 17 ще далеко, серія iPhone 16 вже не за горами, і очікується, що в ній також буде змінено розмір дисплея. Дисплей iPhone 16 Pro, ймовірно, збільшиться до 6,3-дюймового, а iPhone 16 Pro Max може отримати найбільший дисплей в історії iPhone з діагоналлю 6,9 дюйма.

Джерело Android Authoruty

Не пропустіть