Майбутні ноутбуки Microsoft Surface Laptop 4 будуть оснащені чіпами на базі AMD

Компанія Microsoft планує розширити свою лінійку Surface, додавши в неї два нових продукти — Surface Pro 8 і Surface Laptop 4. В Surface Pro 8 (2021) буде використовуватися процесор Intel Tiger Lake, а в Surface Laptop 4 — процесори як Intel, так і AMD.

Surface Laptop 3 був випущений в жовтні 2019 року — він став першим пристроєм, оснащеним модифікованою версією AMD Ryzen 3700U і AMD Ryzen 5 3500U. Тепер його наступник також буде представлений з опцією набору мікросхем AMD для кращої оптимізації, повідомляє WindowsLatest.

Хоча специфікації майбутнього Surface Laptop 4 ще невідомі, ми точно знаємо, що пристрій буде пропонуватися у двох варіантах набору мікросхем — Intel і AMD. Гарна новина полягає в тому, що з чіпом AMD буде випускатися й 13,5-дюймова модель Surface Laptop 4.

Компанія Microsoft вже почала тестування цих моделей. Зауважимо, що для них виробник обрав нестандартні чіпи AMD.

Microsoft Surface Laptop 4 може бути анонсований в березні.

Нагадаємо, Microsoft Surface Laptop 3 представлений в двох варіантах: 13,5-дюймова модель постачається з процесором Intel Core i5 або Core i7 10-го покоління, а 15-дюймова модель — з процесором AMD Ryzen Surface Edition. Обидва пристрої оснащені до 16 Гб оперативної пам’яті і до 512 Гб SSD.

Джерело Gizmochina
Не пропустіть