MagSafe дуже повільно працює зі старими iPhone

Декілька днів тому компанія Apple презентувала новий модельний ряд iPhone 12. Також компанія презентувала бездротову магнітну зарядку MagSafe. На жаль, максимальна потужність зарядки складає 15W при використанні блока живлення та кабеля з підтримкою потужності 20W, а при використанні блока на 12W реальна потужність буде ще нижчою. На даний момент зарядка MagSafe вже продається за ціною 39 доларів.

Виникає логічне питання – а чи працює MagSafe лише з iPhone 12, чи підтримуються і старіші моделі iPhone? Відповідь – так, підтримуються всі моделі iPhone з підтримкою QI. Користувачі, які вже спробували це, заявляють про неймовірну низьку швидкість зарядки. Тести з iPhone XS Max показали, що цю зарядку не варто використовувати зі старішими iPhone.

Наприклад, iPhone XS Max, розряджений до 1 відсотка, набрав 13 відсотків у режимі польоту. Невідомо, чому зарядка настільки повільна, але цей показник справді незадовільний. Нагадаємо, що iPhone XS Max підтримує бездротову зарядку потужністю 7.5W, і вона працює з цим смартфоном майже вдвічі швидше, ніж нова MagSafe – смартфон заряджається за півгодини на 25 відсотків.

У іншому тесті зарядки iPhone XS Max автори порівняли стандартну зарядку Belin 7.5W з MagSafe, і зарядка Belkin зарядила смартфон на рівно вдвічі більшу кількість відсотків – на 26. Тому користувачам старіших моделей iPhone, які сумніваються, варто купувати MagSafe чи не варто, можна відповісти однозначно – не варто. Швидкість зарядки надто повільна, краще використовувати стандартну QI-зарядку.

Щоправда, MagSafe чудово працює з iPhone 12. Вона заряджає смартфон швидше, ніж стандартна QI-зарядка від Apple, і iPhone 12 можна зарядити від нуля до 50 відсотків за 28 хвилин, використовуючи кабель USB-C на Lightning та зарядний блок потужністю 20W. Щоправда, при використанні стандартного зарядного блока MagSafe зарядка до 50 відсотків займе годину.

Джерело Gizchina

Не пропустіть