MacBook Pro M3 отримує функцію, яка була ексклюзивною для нових MacBook Air

Учора Apple представила нові ноутбуки MacBook Air M3, однією з головних особливостей яких є можливість підключення двох зовнішніх дисплеїв при закритій кришці.

Досить дивно, коли в лінійці Air з’являється функція, якої немає в більш потужній лінійці MacBook Pro, але Apple у своєму стилі. Компанія щойно оголосила, що ця функція також з’явиться на стандартних ноутбуках MacBook Pro M3 через оновлення програмного забезпечення, повідомляє 9to5Mac.

Немає ніяких подробиць про те, яке саме оновлення програмного забезпечення буде включати новий інструмент, хоча macOS Sonoma 14.4 знаходиться в активній розробці, так що це цілком можливо. Функція повинна працювати точно так само, як і в новітньому MacBook Air M3, оскільки обидві лінійки мають спільний процесор і схожу архітектуру.

Це оновлення стосуватиметься 14-дюймових ноутбуків MacBook Pro зі стандартним чіпом M3. Більш потужні версії з чипами M3 Pro і Max вже можуть це робити, тому 16-дюймові моделі не потребують оновлення програмного забезпечення. До цього звичайний MacBook Pro з чипом M3 можна було використовувати лише для підключення одного зовнішнього монітора при закритій кришці.

Apple Silicon MacBook Pro могли підключати кілька зовнішніх дисплеїв, починаючи з чіпа M1 Pro, але ніколи – зі стандартними чіпами M-серії. Apple не пояснила, чому це зайняло так багато часу, щоб перейти на чіпи без Pro або Max у назві. У будь-якому випадку, це буде величезна новина для нинішніх власників MacBook Pro M3, які шукають більшу площу екрана.

Джерело 9to5mac

Не пропустіть