MacBook Pro 2021 позбудеться Touch Bar і отримає оновлений дизайн

Компанія Apple нещодавно випустила нові MacBook Air, MacBook Pro і Mac Mini на базі новітнього ARM-чіпсета власного виробництва. Це рішення гіганта з Купертіно ознаменувало процес переходу з чіпів Intel на власний Apple Silicon. У Мережі давно ходять чутки, що компанія готується випустити на ринок нові пристрої MacBook Pro, і тепер надійний аналітик Apple Мінг-Чі Куо підтвердив цю інформацію.

Куо заявив, що прийдешній MacBook Pro 2021 отримає оновлений дизайн з прямокутними сторонами. Тобто зовнішній вигляд нагадуватиме той, що використовується в iPad Pro і нових моделях iPhone 12. Крім того, Apple планує прибрати сенсорну панель Touch Bar і замінити її фізичними функціональними кнопками.

Інший авторитетний аналітик Марк Гурман стверджує, що майбутні моделі будуть схожі на існуючі. За його словами, вони отримають невеликі зміни.

Повернемося до Мінг-Чі Куо. Якщо вірити аналітику, компанія також планує повернути в MacBook Pro 2021 зарядку MagSafe. При цьому ноутбук як і раніше буде постачатися з портами USB-C.

Очікується, що цього року компанія Apple випустить дві різні моделі MacBook Pro — одну з 14-дюймовим дисплеєм, іншу — з 16-дюймовим. Пристрої можуть бути офіційно запущені в третьому кварталі цього року.

Джерело Gizmochina
Не пропустіть