MacBook Air 2021 отримає оновлений дизайн

Після випуску MacBook Air та MacBook Pro 2020 компанія Apple офіційно завершила рік та почала готуватися до випуску продуктів 2021 року. Зараз стало відомо, що компанія готується до випуску декількох iPad, нових iPhone 12s, у яких повернеться Touch ID, і, звісно, нових ноутбуків MacBook. Згідно з даними, які зараз є у Мережі, компанія вже працює над новим MacBook Air 2021, у якому очікується оновлення дизайну.

Згідно з даними Gizchina, які видання опублікувало з посиланням на Bloomberg, компанія планує презентувати покращений MacBook Air. Ноутбук повинен отримати оновлений дизайн та нову начинку. Очікується, що модель буде презентована в кінці року, і вже відомо деякі деталі щодо того, якою вона буде.

MacBook Air 2021 повинен бути легшим та тоншим, завдяки чому його буде легше транспортувати. Слід також звернути увагу на те, що рамки довкола дисплея стануть відчутно тоншими. Крім цього, компанія планує повернути технологію MagSafe для зарядки – тепер, коли ви випадково зачепите зарядний кабель ноутбука, проходячи повз, ви не потягнете ноутбук за собою – кабель просто відмагнітиться, завдяки чому ноутбук буде в безпеці. Така технологія давно була у MacBook, але у 2015 році Apple відмовилися від неї на користь стандартної зарядки через USB-C.

За роботу нового MacBook Air повинен бути відповідальний оновлений чіпсет Apple M2, виготовлений за 5-нанометровим техпроцесом. Компанія Apple вже замовила виробництво перших 3-нанометрових чіпсетів у TSMC, але їх поставки очікуються не раніше 2022-2023 років. Очікується, що девайс отримає 13-дюймовий дисплей, як і його попередник, а вага ноутбука буде меншою за 1.26 кілограма, вагу актуального MacBook Air.

Джерело Gizchina
Не пропустіть