Dongfeng Motor офіційно підписала партнерство з Ubtech Robotics для використання своїх людиноподібних роботів у завданнях, пов’язаних з виробництвом автомобілів.
Завдяки цьому партнерству промислова версія людиноподібного робота Walker S від Ubtech буде використана на виробничій лінії Dongfeng Motor для виконання низки завдань у виробничому процесі. Як повідомляється, вони включатимуть перевірку ременів безпеки, дверних замків, кришок фар, якості кузова, задньої кришки та інтер’єру. Очікується, що роботи також виконуватимуть багато інших завдань, включаючи заливку оливи, складання передньої осі, збирання та підбір матеріалів, нанесення логотипа та друк етикеток. Примітно, що роботи працюватимуть у співпраці з традиційними засобами автоматизації.
За словами Лін Чанбо, генерального директора Dongfeng Motor, людиноподібний робот Ubtech буде поєднаний із застосуванням новітніх технологій штучного інтелекту, щоб увійти в Dongfeng Motor. Завдяки практичному навчанню, чиновник очікує, що роботи зможуть краще перевіряти та збирати компоненти. «Це не тільки підвищить рівень інтелектуального виробництва Dongfeng Motor, але й стане новим стилем інтелектуального виробництва в автомобільній промисловості, а також прискорить широкомасштабне застосування гуманоїдних роботів в автомобільній промисловості», – додав він.
Коротше кажучи, компанія очікує, що завдяки цій розробці вона отримає значний імпульс для досягнення своїх майбутніх цілей.
За даними Ubtech, остання промислова версія гуманоїдного робота Walker S має зріст 1,7 м і може похвалитися новим поколінням алгоритмів управління термоядерним синтезом. Робот може спілкуватися з заводською системою для отримання інформації про стан виробничої лінії та ділитися зібраними даними в режимі реального часу.
Людиноподібний робот має 41 високопродуктивний сервосуглоб і повний спектр систем сприйняття, включаючи багатовимірне сприйняття сили, стереобачення, всеспрямований слух і інерцію, а також визначення дальності. Він також пропонує високоякісне нічне бачення, інтеграцію динамічного зворотного зв’язку з навколишнім середовищем і технологію автономного дослідження навколишнього середовища, що, як повідомляється, дозволяє йому сприймати навколишнє середовище, а також людей і об’єкти навколо нього.