Logitech представила геймерську механіку: клавіатури G915 і G815 з підсвічуванням

Один з лідерів периферійного обладнання, компанія Logitech оголосив про швидкий випуск ігрових клавіатур G915 і G815. Обидві моделі оснащені низькопрофільними перемикачами GL від Logitech G, які мають вдвічі меншу висоту, ніж стандартні механічні клавіші. Крім того, клавіатури підтримують технологію RGB-підсвічування нового покоління LIGHTSYNC з індивідуальним налаштуванням для кожної клавіші.

Бездротова механічна клавіатура преміум-класу має надтонкий дизайн в поєднанні з алюмінієвим корпусом і передовими технологіями. Виробник обіцяє миттєвий відгук (1 мс) і відмінну автономність – 150 днів без використання підсвічування або 12 днів з підсвічуванням (за умови, що користувач буде грати не більше восьми годин на день). Logitech G915 має три ігрових профілі і п’ять спеціальних клавіш, які можна запрограмувати на виконання 15 макросів і команд в іграх та програмах.

Дана модель відрізняється від попередньої насамперед проводовим підключенням, хоча зовні клавіатури ідентичні. Logitech G815 має той же витончений дизайн і алюмінієвий корпус. Пристрій поставляється з USB-кабелем, який з’єднує перехідний порт USB 2.0 з розташованим на клавіатурі вхідним портом, забезпечуючи 100-відсоткову пропускну здатність по живленню.

Тип перемикачів Logitech G в представлених клавіатурах можна вибрати за власним смаком. Якщо на перший план виходить відгук, то підійдуть перемикачі GL Tactile, а якщо плавний хід клавіш, то GL Linear.


Не пропустіть