LG випустить LG Rollable, LG Rainbow і LG Q83 в першій половині наступного року

Компанія LG Electronics планує випустити смартфон LG Rollable, флагманський телефон Rainbow і бюджетний пристрій Q83 в першій половині 2021 року. Компанія планує зайняти лідируючі позиції на ринку смартфонів з форм-факторами наступного покоління.

LG планує стати першим виробником телефонів, який запропонує телефон з висувним дисплеєм, а також охопить сегменти не тільки преміального, але і бюджетного класу.

Флагманський телефон «LG Rainbow» з’явиться на ринку в березні 2021 року. У першій половині наступного року компанія також планує представити свій перший пристрій з висувним дисплеєм Lg Rollable і доступний телефон Q83.

Для тих, хто не знає, LG Rollable — це другий продукт, створений в рамках інноваційного проекту Explorer Project. Цей пристрій оснащений 6,8-дюймовим дисплеєм, який можна розтягнути до 7,4 дюйма. Компанія планує почати його тестування до кінця цього або на початку наступного місяця, після чого вона визначитися з датою запуску. Згідно зі звітом KoreaITNews, основною перевагою LG Rollable також є його тонкість і легкість.

Джерело Gizmochina
Не пропустіть