Lenovo розкрила дизайн майбутніх смартфонів

Імовірно, це Lenovo K12 Pro.

Компанія Lenovo скоро представить три нових смартфона. Принаймні про це свідчить тизер, опублікований компанією. Нові телефони будуть позиціонуватися як прямі конкуренти трьом новим телефонами Redmi Note 9, анонсованим учора в Китаї.

Перше зображення показує, що телефони, або хоча б один з них, отримає блок камери, що містить три сенсора і, імовірно, модуль LED-спалаху. Сам блок знаходиться у верхньому лівому кутку телефона. На зображенні також показано, що у смартфона(ів) буде аудіороз’єм.

На другому зображенні-тизері продемонстрована передня частина пристрою, і, як ми бачимо, у верхньому лівому кутку врізана фронталка. На третій фотографії показана ліва сторона телефона — на ній розташована кнопка, яка, ймовірно, буде виконувати функцію швидкого виклику віртуального асистента.

Підпис до зображень натякає на те, прийдешні телефони будуть постачатися з великим дисплеєм і більш ергономічним дизайном, ніж серія Redmi Note 9. Назви смартфонів невідомі. Однак, якщо вірити чуткам, однією з новинок може стати смартфон Lenovo K12 Pro.

Джерело Gizmochina
Не пропустіть