Lenovo презентувала комп’ютер LaVie Mini в стилі Nintendo Switch

Компанія Lenovo у співпраці з NEC презентувала компактний комп’ютер LaVie Mini, який може виконувати роль як комп’ютера, так і портативної ігрової консолі, яка за своїм форм-фактором дуже нагадує Nintendo Switch (посередині – великий дисплей, а по боках – контролери, які опціонально можна підключати та відключати).

LaVie Mini – це компактний 8-дюймовий дисплей з діагоналлю 8 дюймів та роздільною здатністю Full HD. За роботу відповідальні процесори Intel Core 11 Gen з графічними адаптерами Intel Xe. Для набору тексту передбачена компактна клавіатура з круглими клавішами, під якою, замість звичного трекпада, є оптичний сенсор, який нагадує рішення Blackberry.

Як ми вже згадували раніше, система може виконувати і функції ігрової консолі – для цього слід скласти клавіатуру та підключити контролер (компановка кнопок дублює Xbox Controller), після чого девайс буде схожим на Nintendo Switch. Щоправда, девайс важить на третину більше, ніж Switch (580 проти 400 грамів). Як і Switch, LaVie Mini можна встановити у док-станцію та виводити зображення на дисплей з роздільною здатністю до 4К при частоті 60 Гц.

Поки що Lenovo LaVie Mini – лише концепт. У девайса є лише остаточно сформовані характеристики та дизайн, а от ні дати виходу, ні орієнтовної ціни поки немає. Очікується, що якщо девайс і отримає комерційне втілення, то лише наступного року, ближче до виходу Nintendo Switch Pro.


Джерело The Verge

Не пропустіть