Lenovo планує презентувати конкурента Nintendo Switch

Компанія Lenovo планує презентувати нову портативну консоль, що буде поставлятися з операційною системою Android. Модель повинна отримати назву Lenovo Legion Play, і на даний момент є лише зображення, що були знайдені на офіційному сайті компанії Lenovo. Як мінімум, це свідчить про те, що пристрій у розробці, оскільки зображення отримані з офіційного джерела, але гарантії випуску найближчим часом немає.

На зображенні можна побачити, що консоль повинна отримати достатньо традиційний для такого форм-фактору дизайн та елементи управління, хоча подробиць про апаратні особливості пристрою поки немає. Окрім цього, на корпусі можна побачити мініджек 3.5 міліметра та роз’єм USB-C. Слід також звернути увагу на те, що центральна частина корпусу дуже тонка і явно тонша, ніж у Nintendo Switch, з яким, вочевидь, при виході буде конкурувати Lenovo Legion Play.

Роль операційної системи тут виконує Android невідомої версії з пропрієтарною оболонкою Lenovo. Жодних параметрів про апаратне забезпечення немає, але очікується, що пристрій отримає топовий чіпсет Qualcomm або MediaTek. Діагональ дисплея також невідома, але вона повинна бути більшою, ніж у середньостатистичного смартфона. Очікується, що у дисплея буде підвищена частота оновлення.Не пропустіть