Lenovo може представити нову операційну систему на базі штучного інтелекту вже цього року

Гонконзька компанія посилює свої позиції у світі технологій, працюючи над новою операційною системою зі штучним інтелектом (ШІ), яка може дати фору Windows 11. На виставці CES 2024 керівник Lenovo Лю Цзюнь проговорився про плани компанії випустити операційну систему зі штучним інтелектом вже цього року. Такий крок, очевидно, є частиною великого поштовху Lenovo в напрямку ШІ; компанія, схоже, серйозно налаштована очолити атаку на смарттехнології.

Минулого року Lenovo тільки й робила, що хвалилася своєю інтелектуальною стратегією повного стека. Тепер вони рухаються вперед з операційною системою ШІ, орієнтованою на комп’ютери зі штучним інтелектом і персональних помічників. Ідея полягає в тому, щоб зробити комп’ютери та пристрої розумнішими в розумінні того, чого ми хочемо, використовуючи природну мову. Це означає, що наші гаджети зможуть набагато краще розуміти наші потреби без необхідності розписувати все по буквах.

Очікується, що перша партія цих розумних комп’ютерів зі штучним інтелектом від Lenovo з’явиться на полицях магазинів у першій половині цього року. Вони розроблені таким чином, щоб бути надзвичайно інтуїтивно зрозумілими, з умінням розпізнавати наміри користувача. Крім того, Lenovo розробляє розумні пристрої з вбудованим штучним інтелектом, підкреслюючи, що вони створені з повагою до конфіденційності та безпеки користувачів.

Нова операційна система зі штучним інтелектом – це не просто запуск чудових пристроїв; Lenovo хоче запустити екосистему комп’ютерів зі штучним інтелектом. Це дуже важливо, адже йдеться не лише про створення крутих продуктів, а й про зміну того, як технології працюють на нас щодня.

Оскільки технологічні гіганти в Китаї та в усьому світі намагаються створити власні операційні системи, новий проєкт Lenovo може змінити ситуацію. Якщо їм це вдасться, AI OS від Lenovo може стати пліч-о-пліч з такими гучними іменами, як Windows 11 від Microsoft. Занурення організації в ШІ може стати поворотним моментом, зробивши технології розумнішими та більш співзвучними з нашим життям.

Джерело TechRadar

Не пропустіть