Lenovo готує топовий планшет на MediaTek Dimensity 9000

Компанія Lenovo постійно приділяє все більше й більше уваги Android-планшетам. Зараз найцікавішим рішенням компанії є Lenovo P12 Pro, але, судячи зі всього, він незабаром отримає наступника. Так, мова про Lenovo Tab Extreme – це топовий планшет, який має отримати флагманський чіпсет MediaTek Dimensity 9000. Слід зазначити, що це перший планшет, який отримає таку платформу.

Lenovo Tab Extreme отримає дисплей з діагоналлю 3000 х 1876 пікселів (ймовірно, тут буде використовуватися OLED-матриця). У парі з платформою працюватиме 8 ГБ оперативної пам’яті. З коробки смартфон буде поставлятися з операційною системою Android 13. Якщо Tab Extreme вийде раніше травня 2023 року (а тоді виходить Google Pixel Tablet), він може стати першим Android-планшетом з останньою версією ОС.

Вже відомо, як виглядатиме дизайн нового планшета Lenovo Tab Extreme. Модель отримає тонкі рамки, при цьому фронтальна камера буде встановлена у верхній рамці. Об’єм акумулятора, швидкість зарядки, характеристики камери та решта даних про планшет поки залишаються невідомими.

Джерело GSMArena

Не пропустіть