Київстар запровадив нові правила для всіх абонентів

Популярний мобільний оператор “Київстар” опинився в центрі скандалу через невдоволення своїх абонентів системою компенсації, запровадженої після масштабної атаки хакерів на компанію. Скарги абонентів з’явилися на офіційній сторінці мобільного оператора у Facebook. Про це пише ukrainianwall.com.

На офіційному сайті компанії було запропоновано автоматичне підключення тарифного плану щомісяця без стягнення плати за послугу. Однак, як виявилося, ця пропозиція має своє підводне каміння. Зокрема, щоразу, коли абонент мобільного оператора використовує послуги зв’язку у період, коли оплату за тарифний план скасовано, з його грошового рахунку списується символічна сума на 1 гривню.

Багато клієнтів “Київстар” не були поінформовані про послугу, оскільки не відвідували сайт оператора або отримували інформацію з інших джерел. Численні скарги були розміщені на сторінці оператора у Facebook, клієнти відчували себе ошуканими, оскільки з них були зняті кошти без їхньої згоди.

Багато абонентів запитували, чому їм не надсилали SMS-повідомлення і чому пряме списання коштів почалося лише в середині лютого. Один користувач написав, що у відділі обслуговування клієнтів йому сказали, що вся інформація доступна на сайті компанії.

Крім того, багато абонентів потребують чітких відповідей від “Київстар”. Однак на запити відповідають лише посиланням на сайт, не надаючи конкретної відповіді.

Представники “Київстар” підкреслили, що вони активно вживають всіх необхідних заходів для забезпечення надійної роботи інфраструктури в період складних подій в країні, викликаних військовими діями.

У таких містах України, як Київ, Львів та Дніпро, вже встановлено понад 27 000 джерел безперебійного живлення, що відповідає близько 30% від загальної кількості домашніх інтернет-мереж.


Не пропустіть