Купе Volvo Krigare претендує на звання найкрасивішого авто марки

Компанія Volvo має в своєму портфелі кілька вдалих моделей в плані дизайну – кожна з них має повне право називатися найкрасивішим автомобілем автовиробника. Позмагатися з ними може концептуальне купе Volvo Krigare.

Виконання Volvo Krigare передбачає чітке майбутнє чотирьохдверного купе для шведів. Автомобіль, створений Томасом Зумалакаррегі, за формою і габаритами нагадує спорткар Polestar 1.

Авто з витягнутим капотом отримує величезну радіаторну решітку практично у всю ширину передньої частини з великими вертикальними смугами.

З нею силует купе здається більш приземистим. Оптика отримує мінімалістичний дизайн зі стрілками ДГЗ. З нею Volvo Krigare отримує небагато агресивну зовнішність. Взутий концепт-кар в великі колеса з чорними і срібними спицями та комплектом гальм Brembo.

Лінію даху автор рендерів свідомо занизив, а передні і задні стійки отримали благородний срібний відтінок.

Центральних стійок тут немає, а задні двері відкриваються назустріч руху, судячи по розташуванню дверних ручок. Вони, до речі, знаходяться на одному рівні з кузовом.

Корму авто прикрашають витончені задні фари на світлодіодах з цікавим малюнком. Кришка багажника пофарбована в чорний і плавно переходить в глянцево-чорну дах. Створюється враження єдиної «безшовної» конструкції.

Не пропустіть