Куо: у Apple проблеми з камерами для iPhone 12

Аналітик Мінг-Чі Куо повідомляє, що у одного з постачальників об’єктивів Apple для модельного ряду iPhone 12 виникли проблеми з якістю. Це може не вплинути на графік відвантаження в разі якщо інший основний постачальник допоможе з необхідними компонентами.

За словами Куо, проблеми з твердістю покриття на ширококутному об’єктиві виникли у Genius Electronic Optical. Ці датчики призначалися для молодших моделей iPhone 12 з діагоналлю екрана 5,4 і 6,1 дюйма. Недолік конструкції був виявлений під час тестування при високій температурі і вологості.

Іншим постачальником аналогічних лінз для Apple є Largan. Куо каже, що у цієї компанії немає проблем з якістю, вказуючи на можливість Apple передати пріоритет поставок цьому виробникові, щоб не вибиватися з початкового графіка запуску нових пристроїв. Куо зазначив, що навіть якщо Genius вирішить свої проблеми, компанії швидше за все, доведеться знизити ціни приблизно на 30 відсотків в якості стимулу, щоб спробувати повернути частку, яка буде втрачена на ранньому етапі.

Минулого тижня Apple підтвердила , що запуск модельного ряду iPhone 12 очікується на кілька тижнів пізніше звичного графіка. Навіть в такому випадку всі чотири очікуваних моделі можуть не надійти в продаж одночасно. У недавньому звіті DigiTimes стверджується, що старт продажів буде розбитий на два етапи: спочатку звичайні iPhone 12, а потім пристрої з серії Pro.

Не пропустіть