Криптобіржа Binance виділила значну суму для допомоги українським переселенкам

Криптовалютна біржа Binance виділила 1.2 мільйона доларів для виплат українським жінкам зі статусом ВПО. Згідно з даними від Мінцифри, це пожертвування стало одним з найбільших, які перерахувала приватна компанія. За умовами програми, допомога надається лише жінкам старше 18 років, а не всім громадянам, які мають статус ВПО. І лише тим жінкам, які перебувають в прихистках у Київській та Львівській областях.

Слід зазначити, що для отримання допомоги потрібна верифікація через Rotary Club Kyiv International (rotary-club-kyiv.international) або “Паляницю”. Після цього три місяці підряд щомісяця на гаманець буде надходити виплата в розмірі 75 доларів, після чого буде доступне виведення на карту.

Варто зазначити, що у Binance аналогічним способом допомагають українцям, що були вимушені виїхати в країни ЄС. На даний момент допомогу отримали 1713 українців, сумарно планується надати допомогу 5000. Слід зазначити, що в цьому випадку можна створити спеціальну картку, на яку вже буде перерахована аналогічна сума (225 доларів, по 75 доларів щомісячно протягом трьох місяців).

Джерело Мінцифра

Не пропустіть