Кошеня прославилося в Instagram завдяки улюбленій позі для сну

Популярність котів в Instagram – це цілий тренд сучасності! У деяких з них навіть є власні сторінки в соціальній мережі. І рудий малюк на ім’я Чата – не виняток

Ймовірно, більшість з нас погодяться з тим, що в даний час кішки захоплюють інтернет. Давайте визнаємо, що важко встояти перед тим, як вони чарівні і в той же час забавні!

Ми всі знаємо, що якщо у вас поганий день, то смішні відео про кішок напевно підніме вам настрій. Чи грають вони з речами, до яких їм не дозволяють, лякуються досить випадкових об’єктів або просто чарівно сплять.

Для деяких кішок шматочок ковдри в кутку ліжка досить, щоб виспатися вночі, в той час як іншим дійсно подобається показувати, хто тут господар і займати весь простір, стелячись по всій ліжка і не залишаючи їх власникам місця, і це дійсно чудово.

View this post on Instagram

今日は、ちゃたのワクチン打ちに行って ちゃばの左目の瞼が腫れて涙目になってたので 診てもらったら結膜炎😢💦 . ずっとフィラリア予防をするか、しないか考えていて… フィラリア症は発見が遅れると死に至る確率が高くて 犬や猫にとって大変恐ろしい病気だと獣医さんが 色々説明して下さいました。 ただ予防していれば100%防ぐ事ができる!とのことで フィラリア予防にレボリューションを 8ヶ月分もらって首元に投与してもらったよ。 強くお勧めしない病院もあれば、意見は様々やけど 予防するに越したことないかと思って フィラリア予防を始めました。 . とにかくチャバの左目が可哀相なぐらい痛々しくて… 目薬処方してもらったし早く治りますように😩♡ . #ねこのいる生活 #猫との暮らし . #ちゃばちゃたぐらむ #猫好きさんと繋がりたい

A post shared by chava ☾ chata (@chavata2023) on

Коли-небудь Чата виросте великим і ледачим котом, а поки це миле чудо вміє їсти, гратися і спати як людина. Саме остання його здатність не тільки розчулила господарів, але і зробило кошеня зіркою мережі.

Чаті всього два з половиною місяці, і в Instagram він ще новачок. А ось його старша сестра Чао – професіонал з тваринного світу моделей.

На аккаунт цих малюків в соціальній мережі підписані понад 41 тис. осіб, які з нетерпінням чекають виходу нового фото або відео за участю забавних тварин.

Джерело boredpanda.com
Не пропустіть