Користувачі Apple TV+ отримають доступ до ексклюзивних проектів

Apple розповіла нові подробиці про фірмовий стрімінговий сервіс. Круті серіали, відомі актори і прийнятний цінник

На щорічній презентації Apple, яка пройшла 10 вересня, компанія з Купертіно показала власний стрімінговий сервіс з серіалами і розважальними передачами, доступний за передплатою. Мабуть, представники Apple вирішили спробувати повторити успіх HBO і Netflix, запустивши їх альтернативу з ексклюзивними проектами для користувачів своєї техніки.

Apple TV+ був анонсований навесні 2019 року, але офіційна дата запуску, а також нові дані про проекти з’явилися тільки на осінній презентації. Почнемо з того, що хвилює, напевно, більшість.

Apple TV+ почне свою роботу вже 1 листопада 2019 року. Запуск очікується в 100 країнах. Передбачено також пробний період терміном на 7 днів. Але найголовніше – всі, хто купив що-небудь з техніки Apple після 10 вересня, отримає річну передплату на Apple TV+ в якості бонусу. Одним з найбільш очікуваних проектів, який буде доступний одночасно з виходом Apple TV+ є «For All Mankind» (рус. «Заради всього людства»).

Сюжет міні-серіалу розповість нам історію космічної гонки між США і СРСР. Головну роль в ньому виконає Юель Кіннаман, відомий своєю участю в таких стрічках як «Загін самогубців» і «Робокоп».


Не пропустіть