Корпус Samsung Galaxy Note 10+ 5G випробували на міцність

Два тижні тому Samsung представила серію Galaxy Note 10, а сьогодны відбудеться світовий реліз новинок. Є передумови говорити про те, що флагмани будуть більш популярними і матимуть більший попит, ніж попередник.

Відданим шанувальникам компанії цілком могли припасти до душі ті поліпшення, які запропонували в новинках.

А за день до глобальної прем’єри автор і засновник відомого YouTube-каналу JerryRigEverything влаштував Samsung Galaxy Note 10+ 5G краш-тест на живучість.

Випробування на міцність проходило за вже традиційною схемою з одним єдиним відступом — почати тест було вирішено з вивчення нутрощів стилуса.

На наступному етапі блогер влаштував перевірку на стійкість до подряпин дисплею, корпусу, камер і сканера відбитків пальців. Треба віддати належне ультразвуковому дактилоскопічному датчику, який продовжив справно виконувати свої обов’язки навіть після нанесення подряпин в області розпізнавання.

Samsung Galaxy Note 10+ 5G пройшов з честю тест на вплив вогнем і без будь-яких проблем витримав спробу зігнути його. В цілому блогер залишився задоволений результатами випробувань і виставив високий бал міцності флагмана.


Не пропустіть