Компанії Honor і Google відновлюють співпрацю

Вчора, 11 жовтня, офіційні представники Honor підтвердили, що компанія відновила співпрацю з Google, а глобальна версія серії Honor 50 матиме набір сервісів і додатків Google Mobile Services (GMS).

Honor успішно підтвердила співробітництво з багатьма партнерами-постачальниками на початковому етапі. Серія Honor 50 буде оснащена Google Mobile Services (GMS), щоб надати нашим клієнтам найповніше середовище додатків і винятковий досвід роботи з мобільними пристроями, – Honor.

Хоча система Android має відкритий вихідний код, Google GMS як і раніше вимагає авторизації на закордонних ринках. GMS включає основні програми, такі як Google Play, Gmail, Google Map, YouTube і Chrome.

Раніше генеральний директор Honor Чжао Мін (Zhao Ming) сказав в інтерв’ю, що в цьому році глобальний ринок зосереджений на відновленні операцій, каналів і можливостей роздрібної торгівлі. Повідомляється, що Honor поступово відновила бізнес-операції в більш ніж 50 країнах по всьому світу, і в майбутньому буде випущено більше продуктів. Нові мобільні телефони та планшети також будуть підтримувати Google GMS.


Джерело mydrivers

Не пропустіть