Компанія Цитрус розповіла як працює в умовах карантину

На сьогодняшній день весь світ переживає важкі часи і його доля залежить від кожного з нас. За даними Центру громадського здоров’я, станом на 10:00 26 березня, в Україні зареєстровано 156 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 34 у місті Києві. Наразі, після ряду постанов Кабінету міністрів України, було запроваджено надзвичайну ситуацію на территорії всієї країни/ Надзвичайна ситуація передбачає припинення руху міського транспорту та приміське сполучення, закриття всіх магазинів і торгівельних точок, крім продуктових, аптек, автозаправок та магазинів техніки, необхідної для нормальної життедіяльности громадан.

За рекомендаціями МОЗ усі працюючі магазини повинні дотримуватись певних карантинних мір: обмежити кількість людей до 1-го на 10 квадратних метрів, всі покупці повинні бути в масках, обслуговуючий персонал має виконувати усі заходи безпеки по дезинфекції приміщень. Також МОЗ наполегливо рекомендує не виходити на вулиці без крайної потреби. Тож, щоб мінімізувати час перебування поза домівкою та уникати місць скупчення людей ви можете скористатися доставкою покупок з гіпермаркетів та магазинів техніки.

Наприклад, у компанії Цитрус всі співробітники, які здійснюють доставку, забезпечені усіма заходами безпеки та пересуваються на індивідуальному транспорті — електросамокатах. Це зменшує контакти з людьми і знижує шанс зараження коронавірусом. Доставка працює в посиленому режимі.

Яка ж техніка перш за все цікавить українців у стані карантину? Згідно із статистичними данними, якщо порівняти періоди 13-15 березня і 10-12 березня, відбувся приріст в пошукових запитах на сайтах техніки за наступними категоріями:

  • Термометри – 100%
  • Play station – 30%
  • Зволожувачі повітря – 90%
  • Відеореєстратори – 60%
  • Ноутбуки – 70%
  • Самокати – 100%

Хочемо нагадати, що при введенні урядом надзвичайного стану, працюватимуть лише продовольчі магазини та аптеки. Магазини техніки буде зачинено. Тож потурбуйтесь про придбання всієї необхідної для нормальної життедіяльності техніки вже зараз.

Мийте якомога частіше руки, використовуйте дезинфікуючі розчини, не виходьте з доми без потреби, уникайте скупчення людей, користуйтеся доставкою та лишайтеся здоровими.

Не пропустіть