Компанія Samsung представила смарт-мітки Galaxy SmartTag для пошуку втрачених речей

Крім нових флагманських смартфонів Galaxy S21, в ході заходу Galaxy Unpacked компанія Samsung також представила пристрої для відстеження особистих речей — вони називаються Galaxy SmartTags.

Звичайний трекер оснащений модулем Bluetooth LE, завдяки якому пристрій підключається до смартфона. В кінці цього року також буде випущений Smart Tag+, який використовує надшироку смугу пропускання (UWB).

Обидва трекери допоможуть вам знайти зниклі предмети. Ви можете прикріпити їх до ключів, сумки, гаманця, рюкзака або навіть повідця вашої тваринки.

Перевірити місце розташування предмета зі SmartTag можна в додатку Samsung SmartThings. У ньому також можна змусити трекер забриніти, що допоможе в пошуку. Крім того, воно також показує індикатор наближення. Дальність дії трекерів становить 120 метрів.

Пристрої також можуть бути елементами управління IoT. Це означає, що Galaxy SmartTags можуть вмикати і вимикати телевізори, роботів-пилососів і т.д. Новинки також мають ступінь захисту IP53 від води та пилу.

SmartTags сумісні тільки зі смартфонами, планшетами та носимими пристроями Galaxy. Вартість звичайного Galaxy SmartTag становить $29,99, а Tag+ продаватиметься за $39,99.

Джерело gsmarena

Не пропустіть