Компанія Red закриває проект смартфона Hydrogen

Стало відомо про закриття проекту Hydrogen компанії Red, котра була відома своїми високоякісними камерами.

У 2017 році компанією було представлено свій перший смартфон Hydrogen One. Головною особливістю пристрою був «голографічний» екран. Він створював 3D-проекцію без спеціальних окулярів. Також, задля розширення функціональності гаджета, компанією було запропоновано якісну систему камер та модульні компоненти.

Red Digital CinemaВ результаті постійного перенесення початку продажу – смартфон поступив в продаж тільки в жовтні минулого року в США та Мексиці, ще й без обіцяних модульних компонентів.

Вийшов на ринок пристрій з ціною в 1295$, після чого ціна впала до 645$.

Деякий час ходили чутки про продовження серії смартфонів під назвою Hydrogen Two, але це було до офіційного оголошення про закриття компанії від її ж засновника Джима Дженнардо.

«Мені щойно виповнилося 70 і у мене проблеми зі здоров’ям, мені пора йти на пенсію. Я закриваю проект Hydrogen і завершую кар’єру, до якої увійшли Oakley, Red Digital Cinema та Hydrogen», – зазначив Джим.

Він дав обіцянку, що підтримка смартфонів Hydrogen буде продовжуватися, а компанію Red Digital Cinema тепер очолять Джарред Ленд (нинішній президент Red), Томмі Ріос (виконавчий віце-президент Red) і Джамін Джаннард (президент Red по маркетингу і креативу).

Джерело h4vuser

Не пропустіть