Компанія Huawei запатентувала цікавий смартфон з підекранною селфі-камерою

Незважаючи на те, що Huawei все ще відчуває труднощі у виробництві смартфонів через тиск з боку США, компанія продовжує працювати над створенням інноваційних девайсів. У Мережі з’явився патент, в якому описується смартфон високого класу, який має приховану під екраном фронтальну камеру і здатний виводити системні значки на верхню рамку дисплея.

Згідно зі звітом LetsGoDigital, патентна документація була представлена ​​з 7 ескізами продукту і 2 кольоровими рендерами. Цей патент був опублікований сьогодні (12 січня 2021 року).

Судячи з патентних ескізів, Huawei вдалося розмістити тонку смужку дисплея на верхній панелі екрана. На ній буде відображатися основна інформація, така як час, стан мережі і сигналу, індикатор рівня заряду батареї і тд. Таке розміщення всієї цієї важливої ​​інформації дає більше місця на екрані, яке можна використовувати для демонстрації іншого контенту. Іншими словами, користувач завжди зможе перевірити час, не перериваючи відтворення фільму або іншого мультимедійного контенту.

Ще більш привабливим смартфон робить відсутність фронтальної камери, оскільки дисплей в такому випадку не має будь-яких вирізів або отворів. Навряд чи камера буде висувна. Тому цілком можливо, що компанія планує розмістити селфі-шутер під екраном.

Зауважимо, що смартфон отримає тонкий металевий корпус без скляної задньої панелі, завдяки чому він буде краще переносити падіння. На тильній стороні корпусу також розташована основна камера, що складається з чотирьох модулів, які доповнює світлодіодний спалах.

Джерело Gizmochina
Не пропустіть