Компанія Google представила оновлений додаток Google Pay

Сервіс Plex Banking запускається в 2021 році.

Компанія Google анонсувала великий перезапуск Google Pay. Додаток змінився до невпізнання.

Нова версія Google Pay виглядає як своєрідний месенджер — в ньому відображається список контактів (людей і підприємств), а грошові перекази стилізовані під повідомлення. Користувачі навіть зможуть створити групові “чати”, щоб легко розділити рахунок в ресторані або щомісячну орендну плату зі своїми сусідами по кімнаті.

Додаток отримав три нових вкладки. Pay містить перекази грошей і історію безконтактних платежів. На вкладці Explore розмістилися різноманітні акції, пропозиції і знижки. До Insights можна підключити банківські рахунки і вести там контроль над своїми фінансами.

Новий Google Pay також допоможе користувачам організувати і перевірити свої витрати. В кінці кожного місяця користувачі зможуть отримувати зведення витрат, в якому буде міститися інформація про значні транзакції, наприклад. Крім того, користувач зможе побачити, скільки грошей він витратив на доставку їжі, а скільки в магазинах.

Що стосується конфіденційності, то тут компанія Google попрацювала добре. Дані користувачів ніколи не будуть продані третім особам і не будуть передані Google в рекламних цілях. А якщо користувач захоче відправити гроші незнайомцеві, додаток відправить відповідне попередження.

Нова версія спочатку запуститься в США. Компанія також оголосила про те, що уклала партнерські відносини з 11 банками, щоб запустити Plex Accounts — чекові та ощадні рахунки без щомісячних комісій, плати за овердрафт або вимог до мінімального балансу. Plex з’явиться в 2021 році.

Джерело gsmarena
Не пропустіть