Компанія Apple розповіла, як вирішити проблему з довільним виключенням MacBook Pro 2019 року

Повідомлення про несправності вже надходили раніше.

Днями компанія опублікувала на своєму сайті підтримки нову замітку, в якій описується проблема з довільним виключенням 13-дюймового MacBook Pro початкового рівня, випущеного в 2019 році, а також наводяться способи, які мають виправити ці несправності.

Відповідно до інформації на форумі MacRumors, дана модель ноутбуку може раптово виключатися, якщо заряду батареї залишається менше половини. Знову включити MacBook Pro можна тільки під’єднавши до нього зарядний пристрій. Apple рекомендує користувачам, які зіткнулися з цією проблемою, використовувати зарядку, коли рівень заряду MacBook падає нижче 90%. Водночас необхідно закрити всі програми, перевести ноутбук в сплячий режим і заряджати його в такому стані мінімум вісім годин. Після цього рекомендується оновити macOS до останньої версії.

Якщо проблема з виключенням не вирішиться, компанія радить звернутися до сервісного центру або магазину Apple. Масштабність несправностей поки невідома. Можливо, це стосується лише конкретної партії продукції.

Нагадаємо, що у користувачів Apple вже виникали проблеми із клавіатурами і дисплеями в MacBook.

Джерело support.apple

Не пропустіть