Комп’ютерні ігри позитивно впливають на навчання

Компанія Ubisoft провела в Лондоні досить незвичайний захід Keys To Learn, на якому експерти розповіли про позитивний вплив комп’ютерних ігор на навчання.

У заході взяли участь представники Британської академії кіно і телевізійних мистецтв, Британської асоціації інтерактивних розваг, фахівці сектора освіти ЮНЕСКО та ряд вчених. В рамках Keys To Learn французька компанія анонсувала запуск в наступному році освітньої ініціативи BAFTA Young Games Designers.

У числі нових освітніх інструментів від Ubisoft був представлений Rabbids Coding, який представляє собою безкоштовну гру, в ході якої можна буде навчитися азам програмування без фактичного написання коду. Завантажити гру можна буде вже з 8 жовтня в фірмовому магазині Uplay абсолютно безкоштовно.

Ще один цікавий проект – Project Oikos. Дана гра, за словами розробників, покаже, що в період кризи особливу ціну набуває співробітництво. Гравцям належить відповідати за змодельовану екосистему, яка з початком ігрової сесії стає нестабільною.

Game Creators ‘Odyssey – онлайновий курс, орієнтований на практичні завдання. Завдяки йому користувач зможе ознайомитися з усім процесом розробки відеоігор.


Джерело sb.by

Не пропустіть