Ключові специфікації майбутнього флагмана OnePlus Ace 3 Pro просочилися у мережу: розкрито деталі про дисплей, чипсет, акумулятор, камеру

OnePlus 12 і 12R – два флагманські телефони від OnePlus у першому півріччі. У Китаї 12R доступний під брендом OnePlus Ace 3. У другому півріччі компанія, як очікується, представить два флагманські телефони, а саме OnePlus Ace 3 Pro та OnePlus 13. З’явилися нові витоки, які розкривають ключові деталі про обидва пристрої.

Згідно з новими даними, OnePlus Ace 3 Pro матиме екран BOE S1 OLED 8T LTPO з роздільною здатністю 1,5K та піковою яскравістю 6 000 ніт. Пристрій буде оснащений металевою середньою рамкою та скляною панеллю на задній панелі.

Попередні витоки інформації про Ace 3 Pro показали, що він буде пропонувати до 24 ГБ оперативної пам’яті LPDDR5x і до 1 ТБ пам’яті для зберігання даних. Згідно з новим витоком, пристрій на базі Snapdragon 8 Gen 3 матиме двоелементний акумулятор ємністю 6000 мАг з підтримкою швидкої зарядки 100 Вт.

Для фотозйомки пристрій буде оснащений 50-мегапіксельною основною камерою Sony LYT800. Надійний ресурс Digital Chat Station стверджує, що Ace 3 Pro буде анонсований у третьому кварталі 2024 року.

За даними DCS, офіційна презентація OnePlus 13 запланована на останній квартал 2024 року. Очікується, що пристрій буде оснащений новою OLED-панеллю виробництва BOE, ультразвуковим підекранним сканером відбитків пальців від китайського бренду та чіпом Snapdragon 8 Gen 4. Нещодавні повідомлення стверджують, що він матиме оновлений дизайн задньої панелі.

Джерело GIZMOCHINA

Не пропустіть